Teneke yıldız bir profesyonel teneke kutu üreticisi Çin'deki 10 yıldır tasarımı, geliştirme uzmanlaşmış ve 2006, yılında kurulan üretim özelleştirilmiş teneke kutuları çalışan yaklaşık 200-300 staffs, fabrika kapsar yüzölçümü yaklaşık 10.000 kare var metre, süt üretimi bir ürün hattı için 20.000 adet için 10.000 adet ulaşabilirsiniz.


Gıda güvenli garanti:

Teneke Star teneke kutu fabrika passsed ISO9001:2008, BRC ve SEDEX-4 ve tüm teneke kutularını sertifika notu yapılan bir teneke ve yüksek kaliteli yazdırma yolu, proudcts kesinlikle altında yapılır güvence altına almak için hangi tabii ki Japon baskı makinesi tarafından yapılan FDA, LFGB, EN71-1,2,3 ulaşmak standardı.


Fiyat avantajı:

Her yıl biz satın almak ve tinplates ton üzerinde hisse senedi fiyat her zaman rekabetçi ve sabit olduğundan emin olmak için saklayın.


Zamanında teslimat:

En yoğun sezon üzerinde biz personel yaklaşık 300 üstünde ya da yukarıda zamanında teslim tarihi yüksek kalitesi ile emin olmalıyız.


Ürünler:

-Gıda teneke kutu: Çay kutusu, şeker kalay, çikolata kutusu, nane şekeri kalay, çerez kalay, kahve teneke kutu, vb.

-Tatil teneke kutu: Noel günü kalay, Cadılar Bayramı kalay, Paskalya tatili kalay, mooncake teneke.

-Cogarette teneke kutu: çeşitli sigara ve tütün teneke

-Şarap kutusu: teneke boyut ve şekillerde viski ve diğer şaraplar için bir sürü.

-Oyun ambalaj kutusu: Tasarım poker, oyun kartı ve vb için özelleştirmek.

-Promosyon Hediye teneke kutu: beslenme çantası, teneke tepsiler, madeni para kutusu, bardak, kova, kalem kutusu, teneke işareti, kalp teneke ve etc.


QQ图片20170905162250.jpg


Teneke yıldız uzmanlaşmış gıda teneke kutu, Paskalya tatil teneke kutu, Noel teneke kutu, çikolata teneke kutu, şeker teneke kutu, çay teneke kutu, kahve teneke kavanoz, pencere teneke kutu, promosyon teneke kutu, Hediyelik teneke kutu, metal öğle yemeği teneke kutu, şarap teneke kutu, viski teneke kutu, çerez teneke kutu , CD/DVD teneke kutu, oyuncak teneke kutu, teneke kutu, para banka teneke kutu, Sigara teneke kutu, ileti örneği teneke kutu, yuvarlak teneke kutu, dikdörtgen teneke kutu işlemek, düzensiz şekilli teneke kutu, düzensiz metal kutuda, kalp şekli teneke kutu, teneke tepsi, metal teneke reklam metal teneke coaster , Metal rozetleri, ev tutun teneke.