S1: Mevcut kalıpların minimum sipariş miktarı nedir?

A1: Herhangi bir miktar.

Q2: Yeni kalıpların minimum sipariş miktarı nedir?

A2: Herhangi bir miktar.

Q3. Mevcut kalıpların standart teslim süresi ne kadardır?

A3: Müşterinin isteği gereği.

S4: Yeni kalıpların standart teslim süresi ne kadardır?

A4: Müşterinin isteği doğrultusunda.

S5: SPTE ürünleri geri dönüşümlü ve çevre dostu midir?

C15: Evet, SPTE ürünlerinin geri dönüşümü kolaydır.

S6: Teneke kutu nedir? Basılı teneke kutular yiyecek için güvenli midir?

A6: Teneke kutu elektrolitik olarak koruyucu amaçlı kalay ince bir tabaka ile kaplanmış bir çelik levhadır. Teneke kutu, kurabiye, şekerleme, çikolata vb. Gibi gıda maddeleri için yüksek kaliteli, güvenli bir ambalaj malzemesidir. Kalay içersinde korozyon ve kalaydan gıda ürünüyle etkileşimi önlemek için gıda sınıfı bir kaplama kaplanır ve böylece uygun hale getirilir gıda depolama için.

S7: kutulara nasıl basarsınız? İpekli mi ekranlanmış mı yoksa ofset baskısı var mı?
A7: Metal dekorasyon CMYK renkleri kullanan ofset baskı yöntemidir. Önce büyük metal sac üzerine baskı yapılır, daha sonra damgalama ve oluşum için daha küçük parçaya kesilir.

S8: Ürün kataloğunuzun veya örneklerin bir kopyasını nasıl edinebilirim?
A8: Ürün kataloğumuz ve numunelerimiz sizin için ücretsiz. Alıcının kurye servisini ödemesinin bizim politikamız olduğuna dikkat edin. Şirketiniz için uygunsa lütfen bunu bize teyit edin ve şirket adınızı, ayrıntılı adresinizi, posta kodunuzu, telefon numaranızı, kurye servis hesap numaranızı (FedEx, UPS, DHL, TNT, vb.) Bize verin. Size yardımcı olmak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.

S9: Bir fiyat listesi alabilir miyim?
Y9: Müşterilerimize bir fiyat listesi sağlamıyoruz. Tüm öğeler ayrı ayrı alıntılanmıştır. Bildiğiniz gibi, fiyat malzeme kalınlığı, ürün şekli, boyutu, sipariş miktarı, baskı renkleri vb. Faktörlerden etkilenebilir. Ayrıca, malzeme fiyatları daimi olarak değişebilir. Lütfen özel gereksinimlerinizi bize bildirin ve sizin için en iyi çözümü bulacağız.

S10: Kendiniz aletler mi yapıyorsunuz?
Y10: Evet, tüm araçları kendi başımıza yapıyoruz. Şirket içi takım departmanımız var. Böylece çok düşük maliyetle özel kalıplar yapabiliriz.

S11: Bir teneke kutu üzerinde nasıl tasarım yapayım?
Y11: Belirli bir teneke üzerinde herhangi bir grafik tasarlamadan önce, grafikleri konumlandırmak için boyutlu bir düzen sağlayacağız. Kalay konstrüksiyonuna göre, bu konumlandırma bilgisi, kalayların her bir panelinin üzerine sanat yapıtlarının doğru yerleştirilmesini sağlamak için çok önemlidir.

Q12: Hangi resim dosyası biçimleri kabul edilebilir?
Y12: En popüler yazılımı kullanarak tasarlanan resimler kabul edilebilir. CorelDraw ve Adobe Illustrator tercih etti. Freehand, Photoshop, vs. de açığız. Lütfen dosyalarınızı bir CD'ye kaydedin ve kurye servisiyle bize gönderin. Peşin ödenmiş navlun.

S13: Metal dekorasyonunda özel bir vernik efektiniz var mı?
Y13: Geleneksel parlak ve mat verniklere ek olarak, çatlamalı, kırışmış ve armut vernikleri de sunabiliriz.


Bizimle özel kutuya hoş geldiniz, lütfen sorunuzu aşağıdaki adrese gönderin:

E-posta: julie.liu@tinstarbox.com.